Liczba obserwujących – miara sukcesu na Instagramie

Miarą sukcesu na Instagramie jest liczba obserwujących. Wiedzą o tym osoby wpływowe, takie jak Anna Lewandowska i oczywiście firmy, które wykorzystują media społecznościowe do własnych celów. Ale jak uzyskać odpowiednią liczbę obserwujących i lajki, które pomogą w drodze do sukcesu?

Instagram – jak uczciwie zdobyć obserwujących?

Można uczciwie zwiększyć liczbę obserwujących na Instagramie – dzięki przemyślanej strategii, inteligentnemu wyznaczaniu celów, świetnym treściom i wzorowej interakcji z grupą docelową. Jednak można też szybko i bezboleśnie trafić w ciemną stronę marketingu na Instagramie.

Obserwujących na Instagramie można kupić

Jak wiadomo, marki, celebryci, wpływowe osoby, a nawet politycy podnoszą swoje statystyki w mediach społecznościowych za pomocą fałszywych obserwatorów.
Kupowanie obserwujących na Instagramie jest bardzo popularne. Z jednej strony takie podejście jest krytykowane, ponieważ:

– jest uważane za niemoralne
– może zaszkodzić reputacji
– kosztuje
– statystyki czasami wydają się nienaturalne

Z drugiej strony, kupowanie obserwujących na Instagramie nadal cieszy się dużą popularnością i są ku temu dobre powody:

– szybki sukces
– oszczędność czasu
– możliwe do opanowania koszty
– unikanie konkurencji
– zwiększenie świadomości marki lub osoby

W zasadzie nie ma nic złego w kupowaniu obserwujących. Jednak ważne jest, aby raczej skupić się na jakości i kupować tylko prawdziwych obserwujących na Instagramie.

Dlaczego instagramerzy kupują obserwujących?

Zawsze chodzi o percepcję. Wiele osób najpierw patrzy na liczbę obserwujących, zastanawiając się, czy śledzić dane konto. Jest to typowy wskaźnik, którego marki używają do mierzenia sukcesu swoich działań na Instagramie.
Niektórzy planują kupno obserwujących, bo uważają, że np. 1000 obserwujących „wprawi piłkę w ruch” i pomoże wybić się. Myślą, że fałszywi obserwatorzy zachęcą prawdziwych ludzi do angażowania się w markę. Warto, skupić się na jakości, a nie na ilości, chociaż prawdą jest, że wiele osób ocenia konto na Instagramie po liczbie obserwujących.
Ponadto kupowanie obserwujących na Instagramie jest łatwe i niedrogie.

hashtagi na insta 2021

Jak kupować obserwujących na Instagramie?

Przede wszystkim należy zauważyć, że istnieje zasadnicza różnica między jawnym kupowaniem obserwujących a dość luźno zdefiniowaną praktyką automatyzacji Instagrama.
Na przykład automatyzacja Instagrama obejmuje bota, który daje polubienia i zostawia komentarze w czyimś imieniu.
Kupowanie obserwujących na Instagramie jest proste. Wystarczy połączyć swoje konto z odpowiednią usługą, zapłacić za nią, a następnie śledzić wzrost liczby obserwujących.
To nie musi być zbyt drogie. Wiele z wymienionych usług kosztuje około 10 złotych za 100 nowych obserwujących. Z drugiej strony otrzymuje się dokładnie to, za co się zapłaciło – w większości przypadków są to boty i fałszywe konta.
Istnieją również droższe alternatywy, oferujące prawdziwe i aktywne konta.
Niektóre narzędzia podążają za innymi użytkownikami w naszym imieniu w nadziei, że ci się odwdzięczą. Podczas składania zamówienia należy określić, jakiego typu konta chcemy obserwować. Tutaj sprawdzane są kryteria, takie jak lokalizacja, użycie hashtagów (o których wczoraj dodał wpis serwis TopInsta – ceniona agencja reklamowa), podobne konta i płeć. Po określonym czasie bot automatycznie „przestanie obserwować” tych użytkowników, którzy nie obserwowali nas.

Leave a Reply

Your email address will not be published